Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shtune, 18 Prill, 2020
Persh (Prizren)

Premte, 28 Shkurt, 2020
Masazher per femra. Jo sex

Premte, 01 Nentor, 2019
A eshte ndokush i interesuar? (Danimarke, Prizren)

Merkure, 30 Tetor, 2019
Sonte ne Prizren (Danimarke, Prizren )

Marte, 06 Gusht, 2019
A dini ndonje qe qihete me pare

Hene, 08 Korrik, 2019
Miqesi masazha relaksuese Dhe knaqesi

Hene, 07 Janar, 2019
QiftiGjermani. (Gjermani ) (ka foto)

Premte, 19 Tetor, 2018
Mashkull ne kerkim te nje qifti ose edhe mashkull (Prizren-Prishtine) (ka foto)

Hene, 11 Qershor, 2018
Kush eshte per Sex sonte (Shkoder )

Marte, 08 Gusht, 2017
Urgjent kerkoj pasiv ose çift, mosha s'ka rendesi (25-65) (Prizren)

Enjte, 27 Korrik, 2017
Du vajz qe e don udhtimin (Prizren )

Djele, 16 Korrik, 2017
kerkoj VAJZ PER UDHTIME 2/3 DITORE JASHT KOSOVES (PRIZREN )

Premte, 16 Qershor, 2017
A JENI FEMRA TE INTERESUAR PER GJDO TAKIM NGA 500 EURO E ME SHUM (PRIZREN) (ka foto)

Hene, 12 Qershor, 2017
tuta-agroni (bayern) (ka foto)

Shtune, 08 Prill, 2017
voni (prizren)

Merkure, 15 Mars, 2017
takime me femra vetem per seks sekret 3mije ero (prizren) (ka foto)

dua vajza gra per me bo qef ju pauj deri 8 copa ka 500 per wikend (prizren) (ka foto)

kerkoj femra per knaqsi paguaj 6 copa ngjyra pembe vjollxe ka 500 (prizren) (ka foto)

Premte, 10 Shkurt, 2017
kush o per bised seksuale ju pres ne skype

Marte, 17 Janar, 2017
qa po don met pagu 3000 euro per seks a met qu amerik ose kanda free (PRIZREN)

NESE ME KNAQ ME AVETURA DHE ME TA JAP NI DHURAT DERI 3000 EURO DHE QOJ AMERIK (PRIZREN)

Premte, 15 Korrik, 2016
Ku jeni vajza dhe gra (Prizreni bukur)

Premte, 03 Qershor, 2016
kam qef me ta rre dhipin shum met pagu nja deri 3000 e u r (PRIZREN)

Enjte, 26 Maj, 2016
ofroje leke per sexs

Djele, 15 Maj, 2016
hajde zemer ma ngat se te knaqi edhe finaciarisht paguj nimoj (PRIZREN)