Faqja Kryesore / Kosove / Kohe e lire

Kohe e lire

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Merkure, 12 Korrik, 2017
te gjitha qiftete qe duan diskrecion knaqesi dhe shperblim ne te lajmrohene

Hene, 12 Qershor, 2017
dua fermer per udhtim,2/3 DIT JASHT KOSOVE PASON SHPERBLIM (PRIZREN)

Shtune, 10 Qershor, 2017
Femra per udhtim 2/3 dit jasht kosove (Prizren )

Premte, 02 Qershor, 2017
mashkull i embele per qifte

Merkure, 14 Dhjetor, 2016
shuki (prizren)

Djele, 12 Korrik, 2015
Kohe te lir shoqerore (Prizreni)

Shtune, 05 Tetor, 2013
DJALOSH 35 VEQAR KERKON FEMER (ZVICER VAUD))