Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A75018

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj nje mike te vertet (Prishtine)

Postuar me: Marte, 09 Korrik, 2019  16:31
Skadon me: Enjte, 17 Tetor, 2019  16:31
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kërkoj një femër - zonje të vërtetë, besnike dhe shumë të sinqerte, një femër që e mbanë fjalën e dhënë, për dashuri dhe sex. Ju lutem le të lajmërohen vetëm ato zonja që e shohin veten si zonjë të vërtet ashtu siç unë po kërkoj. Natyrisht që do të këtë shpërblime të mira, por nuk e pranoj si kusht pagesën dhe paret për tu lidhur. Dua thjeshte një miqësi reale, të vërtet të sinqerte shume sekrete dhe afatgjate.
Për shkak të angazhimeve në pune në zyre qe nga ora 8 e deri ne orën 18, nuk po kam kohe te merrem me femra, për arsye se për mua primare është Puna dhe vetëm Puna.
Edhe nje here, sinqeriteti, korrektësia, sekreti dhe diskrecioni duhet te jene 100%
Ju qe e vlerësoni veten si një ZONJË të vërtet të edukuar dhe diskrete me shkruani
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.