Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Enjte, 02 Prill, 2020
Zonje te arsimuar apo nje qifte te sinqert dhe ge edukuar (Prishtine)

Marte, 18 Shkurt, 2020
te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte) kerkoj femer per seks me pages asgje me shum se seksi

Shtune, 12 Tetor, 2019
Femra e zonja per masazha edhe seks

Hene, 29 Korrik, 2019
Nje zonjë per sex, me pagese

Marte, 09 Korrik, 2019
Kerkoj nje mike te vertet (Prishtine)

Merkure, 08 Maj, 2019
Shoqeri (Prizren)

Shtune, 22 Korrik, 2017
Prsh... (Gjilan) (ka foto)

Merkure, 19 Korrik, 2017
Kerkoj nje mike (Kosove)

Marte, 18 Korrik, 2017
Femrat 50-70 vj. i bej masazhe falas, por kerkoj te me bejne edhe ato mua masazh (Prishtine)

Shtune, 11 Shkurt, 2017
100% sekret per femra apo edhe studente qe kan nevoj

Hene, 23 Shkurt, 2015
kerkoj nje vajz (Prishtine, Gjilan)

Merkure, 11 Shkurt, 2015
kerkoj nje femer (Prishtin)

Hene, 29 Dhjetor, 2014
DESHIROJ VAJZA , STUDENTE OSE GRA MARTUME PER SEKS SEKRET DHE JU NDIMOJ FINACIARISHT NJE KOHE GJAT (GJILAN)

Shtune, 15 Nentor, 2014
VETEM KERKOJ VAJZA STUDENTE DHE GRA MARTUAR PER LIDHJE SEKRETE SEKSUALE JU NDIMOJ FINACIARISHT (GJILAN) (ka foto)

Djele, 11 Maj, 2014
dua nje vajz te re (Gjilan)

Hene, 14 Prill, 2014
Kerkoj ni vajz te re

Hene, 03 Mars, 2014
kerkoj gru tmartume

Merkure, 11 Dhjetor, 2013
Kerkoj qifte te moshuara 45-65 vjet (Prishtine)