Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shes vila ose shtepi

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 29 Nentor, 2016
Osman53 (Veternik, Rr. Jakup Ceraja) (ka foto)

 230,000 €
Enjte, 21 Korrik, 2016
Shtepi luksoze ne shitje (ose qera) (Prishtinë) (ka foto)

 280,000 €
Enjte, 23 Qershor, 2016
Shitet Shtepi Private ne Tirane (Rr. Sotir Kuneshka -Lgjia Nr. 1, -Tirane) (ka foto)

 160,000 €
Marte, 27 Tetor, 2015
Shtepi ne shitje (Kolovice) (ka foto)

 133,000 €
Marte, 01 Shtator, 2015
Llapna selle (LLapna selle) (ka foto)

 230,000 €
Djele, 30 Gusht, 2015
llapna selle (llaplna selle) (ka foto)

 -
Merkure, 25 Shkurt, 2015
SHES 2 SHTEPI NE HAJVALI (hajvali) (ka foto)

 -
Premte, 10 Maj, 2013
Shtepija ne shitje me Lokal ne Prishtine ( afer sholles Elena Gjika ) (ka foto)

 280,000 €
Merkure, 02 Janar, 2013
Shes Shtepi dhe banesa (Ne Gjilan dhe Tirane)

 -
Merkure, 17 Tetor, 2012
2 shtëpi ndër një kulm 580m2, PRISHTINË Vreshta (Vreshta) (ka foto)

 150,000 €
Marte, 14 Gusht, 2012
Shtëpi e Re në Shitje Bregu i Diellit Lagjen e Re Prishtine (Bregu i diellit) (ka foto)

 265 €