Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A7979

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Shtepia bashke me truall (Magjistralja Prishtine-Shkup)

Postuar me: Hene, 24 Mars, 2014  20:01
Permiresuar me: Enjte, 26 Qershor, 2014  11:56
Skadon me: Merkure, 02 Korrik, 2014  21:01
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shitet Shtepia e cila ka 650M2 si dhe ka 43ari truall, kjo patundershmeri gjindet ne Magjistralen Prishtine-Shkup, ose me sakteisisht ne KM e 11-te nga qendra e Prishtines ne drejtim te Shkupit, dokumentacioni i garantuar si dhe Cmimi sipas marreveshjes, per me shume me kontaktoni.

Me respekt,

Valoni

prof.valoni@gmail.com

+377 (0) 44 508 453Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.