Faqja Kryesore / Kosove / Kerkoj Pune

Kerkoj Pune

 
Kerko
  Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 27 Nentor, 2017
Pune per te gjithe

Djele, 26 Nentor, 2017
fito 100$ per 24h (Ulpiane)

Premte, 05 Maj, 2017
King Massage shpall konkur pune

Enjte, 02 Qershor, 2016
Vacancy Announcement - Executive Director (ka foto)

Hene, 07 Dhjetor, 2015
OFERTA PER SUPER SEX per femra ne kosove (Dardani)

Hene, 15 Qershor, 2015
KAMINA,FURRA,GRILLA (Prishtine) (ka foto)

Hene, 27 Prill, 2015
Call Agent (Te xhamija e kater Llullave) (ka foto)

Djele, 30 Nentor, 2014
kerkoj pune menagjer,asis,administrim,etj 22 vite pervoj pune (peje)

Hene, 16 Qershor, 2014
Mjeshter ne punimin e REZINES , EKSPERIENCE SHUME VJECARE (Prishtine dhe ne per EVROPE)

Hene, 05 Maj, 2014
Kerkoj pune, jam msc. (master) i Ndertimtarise (Bregu i diellit) (ka foto)

Hene, 27 Janar, 2014
kerkojm komplekse banesore per mirembajtje

Shtune, 05 Tetor, 2013
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (PRISHTIN MALISHEVE FUSHKOSOV KLIN ) (ka foto)

Merkure, 07 Gusht, 2013
kerkoj pun si roje te ndonje objekti (ku do ne prishtine)

Merkure, 03 Korrik, 2013
Nivelizime dhe Izolime 045 43 30 20 (ka foto)

Marte, 11 Qershor, 2013
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (Velania) (ka foto)

Marte, 04 Qershor, 2013
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (ter kosoven ) (ka foto)

Shtune, 11 Maj, 2013
FIRMA GASHI NE SELI NE ITALIDHE NE PRISHTIN BEJM RREGULLIMIN RINOVIMIN E BANJOV TERASA KUZHINA ( krym pun ne ter kosoven) (ka foto)

Marte, 26 Mars, 2013
bejm rregullimin rinovimin me qeramika pllaka kocka (Dardani) (ka foto)

Premte, 15 Mars, 2013
kerkoje vend pune si tapicier kolltuqesh kend poli...

Hene, 04 Shkurt, 2013
FIRMA GASHI BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE ME KUBZA KOCKA BETONI MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE (Velania) (ka foto)

Shtune, 19 Janar, 2013
kerkoj pune si mekanik makinash kam eksperienc pun...

Merkure, 16 Janar, 2013
FIRMA GASHI NE SELI NE ITALIDHE NE PRISHTIN BEJM RREGULLIMIN RINOVIMIN E BANJOV TERASA KUZHINA (Velania) (ka foto)

Hene, 10 Dhjetor, 2012
Kerkoj Pun si picamen ose Si Ndims Kuzhinjer Kam prevoj te mjaftushme pune (Prishtinë)

Shtune, 01 Dhjetor, 2012
kerkoj pune

Marte, 20 Nentor, 2012
ARKITEKT (PRISHTINE)