Faqja Kryesore / Kosove / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
    Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 11 Prill, 2019
Shitët banesa në Dardani (Dardani) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 08 Maj, 2017
Tavolin për Sallon (Dardani) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Merkure, 26 Prill, 2017
Mobilie salloni (Tophane) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Enjte, 16 Shkurt, 2017
Shes troje (TROJE)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 26 Dhjetor, 2016
Shes Urgjent Set Pajisjesh Elektrike të Kuzhines (ka foto)  - Shes e blej / Per kuzhinen

Merkure, 05 Tetor, 2016
Dhome Gjumi Tavoline Karriga Tepiha (Bregu i diellit) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Djele, 18 Shtator, 2016
dy makina te teshave dhe nje e eneve (veternik) (ka foto)  - Shes e blej / Elektroshtepiake

shes tavolinen dhe karriget (Veternik) (ka foto)  - Shes e blej / Per kuzhinen

Djele, 24 Korrik, 2016
Blej lodera (Dardani)  - Shes e blej / Artikuj per femije

Hene, 15 Shkurt, 2016
Shes veshken :(  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 28 Shkurt, 2015
makineri per prodhim karrige, krevate, dysheke. (tirane)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 21 Mars, 2014
oferte sistemi i ujitjes (hajvali) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Premte, 31 Janar, 2014
shes mjetet e sallonit te ondolimit per femra (podujev) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Hene, 26 Gusht, 2013
Shes banese afer Germise (AUK) - Prishtine. (Prishtine)  - Shes e blej / Te tjera

Merkure, 12 Qershor, 2013
Nikon D90 (Lagja e spitalit) (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera

Shtune, 06 Prill, 2013
Funksionon si magji (Ulpiane)  - Shes e blej / Te tjera

Marte, 12 Mars, 2013
Kerkoj VAJ ULLIRI me shumice ne territorin e Shqiperise  - Shes e blej / Te tjera

Djele, 27 Janar, 2013
shes mobilie (Ulpiane) (ka foto)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Premte, 07 Dhjetor, 2012
SHES URGJENTISHT MONITORE TE RI ME CMIME SHUM TE LIRA (ka foto)  - Shes e blej / Te tjera