Faqja Kryesore / Kosove / Elektronike / Celular e aksesore

Celular e aksesore

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 29 Gusht, 2019
Apple iPhone X 64GB 256GB Sim Unlocked falas. (ka foto)

 250 €
Djele, 23 Tetor, 2016
Samsung galaxy S6 Edge (Dardani) (ka foto)

 100 €
Enjte, 02 Korrik, 2015
HDMI kabell per Samsung Galaxy S3 dhe Samsung Galaxy Note 2 (ka foto)

 15 €