Faqja Kryesore / Kosove / Elektronike

Elektronike

 
Kerko
    Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 29 Gusht, 2019
Apple iPhone X 64GB 256GB Sim Unlocked falas. (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Djele, 18 Qershor, 2017
VIDEO MBYKQYRJE DHE SISTEME TE ALARMIT (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Hene, 08 Maj, 2017
Kompjuterë komplet (Dardani) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Marte, 24 Janar, 2017
PROGRAMI I PAGAVE PG-2017 »»» është Falas! (Dardani) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Djele, 23 Tetor, 2016
Samsung galaxy S6 Edge (Dardani) (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Enjte, 02 Korrik, 2015
HDMI kabell per Samsung Galaxy S3 dhe Samsung Galaxy Note 2 (ka foto)  - Elektronike / Celular e aksesore

Marte, 23 Qershor, 2015
PROGRAMI PËR LLOGARITJEN E PAGAVE »»» ËSHTË FALAS ! (Dardani) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Hene, 13 Prill, 2015
Shitet Ram Memory 2GB DDR2 (Qender)  - Elektronike / Kompiuter e software

Merkure, 04 Dhjetor, 2013
SHES URGJENTISHT KINDEL FIRE HD 8.9 16GB (Ulpiane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Merkure, 30 Tetor, 2013
Elektro City Prishtine (ka foto)  - Elektronike / Te tjera

Premte, 14 Shtator, 2012
Shes Urgjentisht Dell Laptop Latitude D630 (Ulpiane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Shes Urgjentisht nje Hard Drive 1TB USB 3.0 External 2.5 (i RI) (Ulpiane) (ka foto)  - Elektronike / Kompiuter e software

Shtune, 25 Gusht, 2012
Ipad 3  - Elektronike / Kompiuter e software