Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune / bar - restorant - hotel

bar - restorant - hotel

 
Kerko
  Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 03 Shtator, 2019
oferta pune hoteliere.. (ka foto)

Djele, 21 Korrik, 2019
Kerkohen pastruse dhe ndihmese kuzhinjere ne Ulqin

Hene, 07 Maj, 2018
femer per pun dhe takime intime (ulqin , suedi)

Marte, 21 Shkurt, 2017
kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi)

Merkure, 29 Qershor, 2016
kerkoj femer per pune edhe per takime intime (peje)

Enjte, 23 Tetor, 2014
kERKOJ PUN (NPRISHTIN- DHE VENET AFER SAJ)

Enjte, 17 Janar, 2013
Iajmrohuni per pune (peje)

Merkure, 07 Nentor, 2012
KAMARIERE ne Dubai. Rroga deri ne 770$/muaj plus bakshishe! (Lindje e Mesme) (ka foto)

Enjte, 18 Tetor, 2012
ofrojme pune (Ulpiane)

Marte, 25 Shtator, 2012
Pastruese (HotelPejton)

Djele, 05 Gusht, 2012
Punetor Barmene ,Arkatare dhe Banakiere (Ulpiane)