Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune / informatike - telecom

Postimi# A42453

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkohen persona qe daun te perfshihen ne nje proj...

Postuar me: Merkure, 11 Mars, 2015  22:59
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:51
Skadon me: Premte, 19 Qershor, 2015  23:59
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kerkohen persona qe daun te perfshihen ne nje projekt te ri dhe interesant ku i cili projekt konsiston ne fushen e Internetit dhe te Websiteve. Ky projekt ju jep mundesine te ndertoni ide biznesi online dhe te ardhura te standarteve europiane.

Nese jeni te interesuar per te mesuar si eshte e mundur kjo, mund te klikoni tek ky www.leonardkapllanaj.com
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.