Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune / informatike - telecom

Postimi# A31152

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Serviser per telefona (Qender)

Postuar me: Marte, 12 Shkurt, 2013  14:37
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:50
Skadon me: Enjte, 23 Maj, 2013  15:37
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Serviser per telefona Celular, kerkojme nje person te moshes se re me pervoje ne fushen e riparimit te telefonave celular, te jete me orar te lire dhe te njoh edhe gjuhen angleze ose ndonje gjuhe tjeter. Konkursi eshte i hapur deri ne fund te muajti shkurt 2013.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.