Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune

Oferta pune

 
Kerko
    Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Hene, 07 Maj, 2018
femer per pun dhe takime intime (ulqin , suedi)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Marte, 12 Dhjetor, 2017
Kerkohet Ndihmese e stomatologut ose teknike e dhembeve (Ne qender tek Qafa)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Premte, 01 Dhjetor, 2017
Pune e pa lodhshme (Global)  - Oferta pune / informatike - telecom

Hene, 27 Nentor, 2017
Pune per te gjithe  - Oferta pune / informatike - telecom

Marte, 19 Shtator, 2017
Nivelizim te dyshemeve-ibercuk ( 044 445 397) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 16 Gusht, 2017
Kerkohet Agjent/Agjente ne terren per Depo Dentare (Prishtine)  - Oferta pune / shitje - marketing

Marte, 15 Gusht, 2017
Kerkojme Ekonomiste per Depo Dentare (Prishtine)  - Oferta pune / kontabilitet - finance

Djele, 30 Korrik, 2017
Punë Nga Shtëpia Ndermjet Interneti Online (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 28 Qershor, 2017
kerkoj assistente personale (Prishtine)  - Oferta pune / zyre - sekretari

Shtune, 10 Qershor, 2017
Konkurs pune per Optometrist ne Optika&More (Prishtine, Kosove) (ka foto)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Hene, 05 Qershor, 2017
CALL AGENT FROM HOME (Home) (ka foto)  - Oferta pune / sherbimi klientit - call center

Djele, 04 Qershor, 2017
ATTMobile shop center (ka foto)  - Oferta pune / informatike - telecom

Marte, 25 Prill, 2017
Kerkohet Stomatolog per Depo Dentare (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / mjekesi - personel sanitar

Kerkohet Agjent shitje ne terren per produkte Dentare (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / shitje - marketing

Kerkohet Arketare per Depo Dentare (Prishtine) (ka foto)  - Oferta pune / kontabilitet - finance

Premte, 21 Prill, 2017
ELITE MASSAGE CETNER (Lagja e spitalit) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Enjte, 30 Mars, 2017
kerkohen puntor sezonal per pune ne ulqin (peje ulqin )  - Oferta pune / menaxher - drejtues

Marte, 21 Shkurt, 2017
kerkohen femra puntore ne restorante ne peje dhe ulqin (peje ulqin suedi)  - Oferta pune / bar - restorant - hotel

Merkure, 08 Shkurt, 2017
oferta pune jashtë vendit (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 05 Shkurt, 2017
Punesim nga shtepia  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 25 Janar, 2017
Oferta Job në dispozicion (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Djele, 04 Dhjetor, 2016
OFROJ PUNE (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Merkure, 14 Shtator, 2016
Arkitekt/e (Qender) (ka foto)  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 06 Shtator, 2016
Prsh jam mashkull 23 vjec Kerkoj nje vajz qe tma ...  - Oferta pune / oferta te tjera pune

Marte, 12 Korrik, 2016
Pershendetje, jam 26 vjecar jetoj ne prishtin kam ...  - Oferta pune / oferta te tjera pune