Faqja Kryesore / Kosove / Sherbime / Te tjera

Te tjera

 
Kerko
  Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 20 Shkurt, 2020
Masazhe konfidenciale (Prishtine, Kosove)

Shtune, 11 Janar, 2020
Furra per pizza kamina skara ( grilla ) (Fushe kosove ) (ka foto)

Merkure, 08 Janar, 2020
MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE SANITARIN (Lagja e spitalit) (ka foto)

BEJ LYRJEN ME PONIKOLLOR (Lagja e spitalit) (ka foto)

Djele, 06 Tetor, 2019
Ofertë serioze për hua buchokmariia@gmail.com (ka foto)

Premte, 04 Tetor, 2019
Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99% (ka foto)

Marte, 18 Qershor, 2019
Ne japim **** me normë interesi prej 2% (ka foto)

Marte, 21 Maj, 2019
Oferta urgjente e kredisë Aplikoni Tani (ka foto)

Shtune, 09 Mars, 2019
elektricisti (Bregu i diellit)

Djele, 02 Shtator, 2018
Servis per amvisni : ING-SERVIS PRISHTINE (KODRA E TRIMAVE ) (ka foto)

Hene, 09 Janar, 2017
instalime elektrike (Velania) (ka foto)

ELETRO & HIDROINSTALUES (Velania) (ka foto)

ELETRO & UJE INSTALUES (Velania) (ka foto)

Ofroj instalime elektrike dhe instalime te ujit dhe kanalizimit (Velania) (ka foto)

MOLERI (Velania) (ka foto)

Hene, 15 Gusht, 2016
masazhe (Dardani)

Merkure, 11 Nentor, 2015
NJOFTIME MARTESORE FALAS PER MESHKUJ DHE FEMRA PA DALLIM MOSHE (kosove) (ka foto)

Marte, 16 Qershor, 2015
Elektro City Prishtine (Bregu i diellit) (ka foto)

Premte, 17 Prill, 2015
PER FEMRA : Sherbim seksual qe paguhet

Premte, 07 Nentor, 2014
**** para (ka foto)

Hene, 22 Shtator, 2014
bejme mirembajtjen dhe pastrimin e objekteve banesore dhe afariste (ka foto)

Enjte, 06 Shkurt, 2014
MUZIKE LIVE NE DASMA PLEURAT STUBLLA 044 298 039 (ka foto)

Marte, 04 Shkurt, 2014
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë (Velania) (ka foto)

Enjte, 30 Janar, 2014
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë (ka foto)

Hene, 07 Tetor, 2013
AIKIDO KOSOVA (Pallati i Rinise) (ka foto)