Faqja Kryesore / Kosove / Sherbime / Mjekesore & Masazhe

Mjekesore & Masazhe

 
Kerko
  Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 20 Shkurt, 2020
masazhe per zonja

kerkoj fizioterapeut personal (Kosove)

Djele, 16 Shkurt, 2020
masazh vetem per femna prej moshes +18 deri 50 (Prishtin)

Hene, 07 Tetor, 2019
Masazhere femer kerkohet (Kosove)

Shtune, 06 Korrik, 2019
Gyrbetqari kërkon femër për takime sekrete

Shtune, 16 Mars, 2019
Kerkoj nje femer masazhore per qmim sesht problem ...

Enjte, 14 Mars, 2019
masazh vetem per femna (Dardani)

Djele, 03 Shkurt, 2019
Masazhus (Velania)

Marte, 21 Gusht, 2018
Midis Prishtine kerkoj masazhiere

Shtune, 24 Mars, 2018
Kerkoj nje femer per masazh privat (Prishtine)

Merkure, 14 Shtator, 2016
Masazh erotike/relax (ka foto)

Merkure, 24 Gusht, 2016
Ofroj masazh relax dhe erotike / diskrecioni 100%

Shtune, 20 Gusht, 2016
Ofroj masazh relax dhe erotike / diskrecioni 100% (ka foto)

Premte, 22 Korrik, 2016
Ofroj massazh relax dhe erotic (ka foto)

Premte, 24 Qershor, 2016
Ofroj masazh erotic dhe relax (ka foto)

Merkure, 10 Shkurt, 2016
kerkoje mesazhere

Djele, 01 Mars, 2015
OFROJ MASAZH PER FEMRA (Ulpiane)

Premte, 06 Shkurt, 2015
OFROJ MASAZH PER FEMRA (Prishtine dhe krejt Kosoven)

Marte, 13 Janar, 2015
Masazhe sensuale nga profesionisti. Konfidencialiteti ne rend te pare (Prishtine dhe Kosove )

Premte, 05 Dhjetor, 2014
kerkoj masazhere (Kosove)

Hene, 01 Dhjetor, 2014
Bejm masazhe relaksuese vetem per femra. Cmimi per ni ore masazhe 10 euro. Per masazhe mund te vim e

Shtune, 08 Mars, 2014
Masazher profesional (Lagja e spitalit)

Enjte, 06 Shkurt, 2014
jam mashkull kerkoj masazhere (Bregu i diellit)

Shtune, 02 Nentor, 2013
MASAZH EROTIKE DHE RELAX VETEM PER FEMRA (Prishtine) (ka foto)

Enjte, 19 Shtator, 2013
Bejm masazhe relaksese per femra (ka foto)