Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament/ banese 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 27 Shkurt, 2014
Apartament bashkohor dhe i kuruar ne detaje (Gramsh center) (ka foto)

 45,000 €