Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
    Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Marte, 06 Qershor, 2017
SHITET,Shtepi private nje katshe ne Rrashbull te D... (rrashbull durres,<mullini bullgarit>) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 18 Maj, 2017
Shitet Apartament 2+1 Perballe Kristal Center, Shitje, Tirana (Perballe Kristal Center) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shtune, 13 Maj, 2017
Okazion te Ish-F. e Aviacionit. Ap me 680 eu/m2 (Ish- Fusha e Aviacionit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Marte, 02 Maj, 2017
Shitet Apartament 1+1 tek Hipoteka e Tiranes!, Shitje, Tirana (Pas shkolles Hary Fultz) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shitet Super Apartament Luksoz tek Kristal Center, Shitje, Tirana (Tek Kristal Center) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet Apartament 2+1 Prane Kompleksit Dinamo, Shitje, Tirana (Rruga Gjiku Cali, prane K. Dinamo) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Merkure, 12 Prill, 2017
Shitet Apartament ne Tale. 1.400.000 Leke, Shitje, Durres (Tale) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shitet Apartament me sip. 112 m/2. 53.700 euro, Shitje, Durres (Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Marte, 11 Prill, 2017
Shes shtepi private nje katshe<mulliri bullgarit>RRashbul Durres (<mulliri bullgarit>RRashbul Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes shtepi private nje katshe<mulliri bullgarit>RRashbul Durres (<mulliri bullgarit>RRashbul Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 10 Prill, 2017
Shitet Apartament me kushte shume te mira banimi !, Shitje, Durres ( Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Truall + Ndërtesë ne Shitje, vetem 45.000 euro., Shitje, Durres (Komuna Xhafzotaj, Durrës) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Premte, 31 Mars, 2017
Shitet vile 2 kateshe+500m toke (Hamallaj ) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Premte, 10 Mars, 2017
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem,<okazion> (Mullini bullgarit rrashbull Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Merkure, 25 Janar, 2017
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem ,<okazion> (RRushbull mulliri bullgarit DURRES) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Marte, 24 Janar, 2017
Shitet 2+1 ne Golem. Okazion, Shitje, Durres (Golem) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Okazion tek Rezidenca Voloti. 2+1, 3+1, Shitje, Durres (Bulevardi Dyrah) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shiten Dyqane, Apartamente ne Rezidencen Rajfi., Shitje, Durres ( Rruga Taulantia) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Hene, 16 Janar, 2017
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem (l mulliri bulgarit rrushbull durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 04 Nentor, 2016
DURRES PLAZHI 125M+25M GARAZH PERSONAL 55000EURO (Plazhi ura e dajlanit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Djele, 16 Tetor, 2016
shitet apartament me hipoteke tek fillimi i tregut elektrik OKAZION (TIRANE )  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Enjte, 29 Shtator, 2016
Shiten apartamente 1+1, 2+1,3+1 tek gjiri i Lalzit, Shitje (Gjiri i Lalzit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shiten vila Pushimi tek "Perla Resort", Shitje, Durres (Gjiri i Lalzit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Premte, 19 Gusht, 2016
shes tok (pishat e fllakes -durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Enjte, 04 Gusht, 2016
*OKAZION* Shitet apartametn 1+1 ne bregun e Durresit (Z.K. 8518, Lagjia 13 Plazh, Durres) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1