Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A49985

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes truall 300m2 Shkozet Durres (Shkozet)

Postuar me: Merkure, 27 Korrik, 2016  17:01
Skadon me: Premte, 04 Nentor, 2016  16:01
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 50,000 €
 

Shitet truall 300m2 ne Shkozet,Durres,rruga e ish magazinave te shtetit zona kadastrale 8513.
Trualli gjendet buze rruge (asfaltuar) dhe ka dalje direkte ne Durres, Plazh dhe Unaze e re (mesatarisht 5 min me makine).
Ka certifikate pronesie.

Cmimi total 50.000 euro i diskutueshem.

Cel. : 0666075009Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.