Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A45602

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Okazion tek Gjiri i Lalezit,vije ajrore prapa Lura (Gjiri i Lalezit )

Postuar me: Merkure, 16 Shtator, 2015  14:35
Skadon me: Premte, 25 Dhjetor, 2015  13:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 24 €
 
Tek Gjiri i Lalezit shes toke are me siperfaqe 1500 m2 (40m x 37,5m) Toka eshte vije ajrore prapa Kompleksit Lura tek Gjiri i Lalezit ( Rrotulla/Google Map) Toka eshte me Hipoteke dhe jam pronar i vetem (e rrethuar, drita uje ne afersi) . Ndodhet buze rruges ne are...fqinjet jane doktor...

Cmimi 24 Euro/m2, i diskutueshem

Per me teper shihni fotot dhe mos ngurroni te me kontaktoni


067 25 29 262

Ju faleminderitVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.