Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A39357

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet toke ne bregdet Karpen ,Kavaje (Ngjitur me Qerretin)

Postuar me: Merkure, 13 Gusht, 2014  17:18
Permiresuar me: Merkure, 17 Qershor, 2015  18:57
Skadon me: Premte, 21 Nentor, 2014  16:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 50 €
 
54.000m2total ne plazh e ndare ne çertifikata te veçanta 7.000 m2,14.000 m2,29.000m2 ,1150m2 dhe 3.000m2 ,jepet per ndertim ose shitet,çmimi fillon 50€ m2.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.