Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A39056

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHES TRUALL 500M KATROR (300M LARG MBIKALIMIT SHKOZETIT KNET)

Postuar me: Shtune, 19 Korrik, 2014  14:05
Permiresuar me: Merkure, 17 Qershor, 2015  18:57
Skadon me: Hene, 27 Tetor, 2014  13:05
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 28,000 €
 
500M2 E PERSHTATSHME PER VIL BANIMI . KA DHE NJE GARSONJERE.

CEL; 0675005000Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.