Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A31057

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes truall ne Durres lagjja Arapaj (Lagjja Arapaj )

Postuar me: Premte, 08 Shkurt, 2013  15:02
Permiresuar me: Hene, 13 Maj, 2013  11:59
Skadon me: Djele, 19 Maj, 2013  16:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 45,000
 
Shes truall 400m2 dhe shtepi e pabanuar 50m2..me dokumentacion te regullt hipotekar .. Tel. +38971369870Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.