Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A29828

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes toke ne qender te Shkallnurit (Durres) (Plazhi plepa)

Postuar me: Hene, 26 Nentor, 2012  17:12
Permiresuar me: Enjte, 28 Shkurt, 2013  15:28
Skadon me: Enjte, 07 Mars, 2013  00:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 90 €
 
Toka ndodhet ne Shkallnur, ne buze te rruges kryesore, 10 minuta nga Durresi, 700 metra nga Plepat dhe 900 metra nga deti. Toka eshte reth 3000 metra, me hipoteke, mund te shfrytezohet per ndertim privat ose per biznes. çmimi eshte i diskutushem
Cel 00393208249000
pozicioni ne harte. http://goo.gl/maps/TZTY1Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.