Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes apartament/ banese 1+1

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 07 Nentor, 2019
Shitet apartament 1+1 Gjiri Lalzit super oborr super pamje (Gjiri Lalzit) (ka foto)

 74,000 €
Shitet apartament 1+1 Gjiri Lalzit Vala Mar Residenc 52000 (Gjiri Lalzit) (ka foto)

 52,000 €
Shitet apartament 1+1 Gjiri Lalzit (Gjiri Lalzit) (ka foto)

 61,000 €
Hene, 04 Nentor, 2019
Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 61 m² 61.000 Euro (Gjiri Lalzit) (Gjiri Lalzit) (ka foto)

 61,000 €
Enjte, 22 Gusht, 2019
Shitet Apartament 1+1 (Shkembi i Kavajes)

 58,000 €
Premte, 14 Qershor, 2019
Apartament 1+1 për shitje në Durrës (Pista Kosova ) (ka foto)

 42,000 €
Premte, 11 Maj, 2018
SUPER OKAZION SHITET GARSONIERE ME CERTIFIKATE PRONESIE (Plepa, Durres)

 380 €
"SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE (Shkembi i Kavajes, Durres)

 420 €
SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE (SARANDE)

 420 €
SUPER OKAZION SHITET VILE DYKATESHE ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE (Tek spitali)

 190,000 €
Enjte, 25 Janar, 2018
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 64.3 m2 ME CERTIFICATE PRONESIE (Shkozet)

 420 €
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE (Plazhi hekurudha)

 450 €
Merkure, 11 Tetor, 2017
Apartament Durres Lagja 1 Vollga Kati 11 (Tek Vollga) (ka foto)

 80,000 €
Enjte, 04 Gusht, 2016
*OKAZION* Shitet apartametn 1+1 ne bregun e Durresit (Z.K. 8518, Lagjia 13 Plazh, Durres) (ka foto)

 36,000 €
Marte, 02 Gusht, 2016
Shitet Super Apartament 1+1 me pamje nga deti (Okazion) (Shkembi i Kavajes) (ka foto)

 25,000 €
Enjte, 26 Maj, 2016
Okazioon! Shitet Apartament 1+1 totalisht i mobiluar (Golem) (ka foto)

 25,000 €
Merkure, 28 Tetor, 2015
OKAZION....SHITET SHTEPI DURRES (LAGJA 13 PLAZH ) (Plazhi hekurudha) (ka foto)

 -
OKAZION....JEPET ME QERA VJETORE DURRES (LAGJA 13 PLAZH ) (Plazhi hekurudha) (ka foto)

 100 LEK
Enjte, 30 Prill, 2015
Okazion-Shiten apartamente me hipoteke 1+1 dhe 2+1 (Shkembi i Kavajes) (ka foto)

 500 €
Okazion-Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 400 eurom2 (Shkembi i Kavajes) (ka foto)

 400 €
Enjte, 19 Mars, 2015
OKAZION..shes Apartament 49.500 eu (150 m mbi shkollen Eftali Koci) (ka foto)

 49,500 €
Merkure, 18 Shkurt, 2015
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m² 500 Euro/m² (Plazhi plepa) (ka foto)

 32,500 €
Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 77 m² 28.000 Euro (Mali i robit, Rruga Skenderbeu) (ka foto)

 28,000 €
Hene, 05 Janar, 2015
shitet apartamenti (Tek Vollga) (ka foto)

 55,000 €
Hene, 08 Dhjetor, 2014
Ne Plepa, Durres, shiten 5 apartamente duke filluar nga 320 euro/m2. (ka foto)

 -