Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Makina industriale/vegla

Postimi# A30733

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION OKAZION (Tek Vollga)

Postuar me: Hene, 21 Janar, 2013  17:26
Permiresuar me: Enjte, 25 Prill, 2013  11:59
Skadon me: Merkure, 01 Maj, 2013  18:26
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 2,597 €
 
Shitet pompe nafte e re e paperdorur ne qese per eskavator komatsu pc-340.
Ka kushtuar bashke me transportin nga japonia origjinale DENSO 5200 euro dhe shitet me gjysem cmimi.Te interesuarit te kontakotjne ne kete nr telefoni 0672717577.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.