Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 05 Mars, 2018
Truall ne zonen energjitike PortoRomano me autorizim (PortoRomano) (ka foto)

 55 €
Enjte, 15 Shkurt, 2018
Shitet Toke 56000m2 Shkozet Durres (Shkozet) (ka foto)

 150 €
Premte, 02 Dhjetor, 2016
kapanon me qera (Autostrada Durres-Tirane ) (ka foto)

 2,000 €
Hene, 15 Qershor, 2015
Magazine me qira/ Shitet (Shkozet) (ka foto)

 1,000 €
Shtune, 27 Dhjetor, 2014
Kangjell Alumini (Shkozet) (ka foto)

 -
Projekt nga Pespa Group ne Itali (Shkozet) (ka foto)

 -
Premte, 26 Dhjetor, 2014
Dritare Plastike nga Kamer Ideal Plast (Shkozet) (ka foto)

 65 €
Enjte, 04 Shtator, 2014
Fashion Durres Eshop (Blerje Online) (Durres) (ka foto)

 -
Shtune, 23 Gusht, 2014
Magazine me qera/ Shitet (Shkozet)

 1,000 €
Shtune, 26 Prill, 2014
Shes Ndertese rreth 750 m2 (Stacioni i trenit) (ka foto)

 550,000 €
Marte, 24 Dhjetor, 2013
Shes toke Lushnje (Stacioni i trenit)

 -
Enjte, 25 Korrik, 2013
Shitet ambient biznesi ose jepet me qera vjetore (Plazhi ura e dajlanit)

 1,700 €
Merkure, 24 Prill, 2013
DYQAN (Tek TREGU INDUSTRIAL, fab BUKES) (ka foto)

 2,500 €
Shtune, 20 Prill, 2013
Okazion!!!! Shitet dyqan 60m2..... (lagja 6,afer picerise 2engjej) (ka foto)

 90 €
Marte, 19 Mars, 2013
Makineri druri dhe MDF (Unaza e re) (ka foto)

 10,000 €
Merkure, 06 Mars, 2013
TRUALL (GOLEM )

 -
truall (te mali robit ngjitur me SERVIS BMW)

 45 €
Shtune, 19 Janar, 2013
OKAZION (RRuga Egnatia) (ka foto)

 -
Enjte, 08 Nentor, 2012
lokal (golem)

 3,000 €
Marte, 02 Tetor, 2012
Durres, shitet me 1.300 eur/m2 fast-food Kati 1, 122.6 m² (ka foto)

 1,300