Faqja Kryesore / Shqiperi / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
  Vendodhja:
Titulli
Premte, 27 Mars, 2020
masazher (Plazhi ura e dajlanit)

Premte, 04 Tetor, 2019
Jam M 24 vjeç kerkoj nje eksperince dryshe me donje çift ose milf (Tek Vollga)

Jam M 24 vjeç kerkoj nje eksperince dryshe me donje çift ose milf (Tek Vollga)

Marte, 27 Gusht, 2019
Kush ka dhomen vetem ne durres

Kontaktoni permes ktu jam mashkull (Kerkoj cift ose mashkull)

Shtune, 24 Gusht, 2019
Cifti kerkon ...... (Shkembi i Kavajes)

Premte, 05 Korrik, 2019
****Kerkoj femer ose cift ***** une jetoj ne GJERMANI...

Hene, 22 Prill, 2019
Tr (Takim) (ka foto)

Merkure, 20 Mars, 2019
194 i gjate, simpatik..40 vjec!! Ju pres!!!!! (ka foto)

Shtune, 09 Shkurt, 2019
Per sex te bukur (ka foto)

Premte, 08 Shkurt, 2019
Tr (Tr) (ka foto)

Premte, 30 Nentor, 2018
Ka ndonje...

Marte, 28 Gusht, 2018
Jemi dy meshkuj 23 dhe 24 vjec jemi edhe per dy dit per pushine ne durres , kerkojme shoqeri

Djele, 26 Gusht, 2018
Jam 23 vjec , kerkoj eksperienca te reja me cifte ose femra apo mami , jam serioz dhe sekret

Jam 23 vjec , kerkoj eksperienca te reja me cifte ose femra apo mami , jam serioz dhe sekret

Shtune, 01 Korrik, 2017
jam 23 vjec kerkoj eksperienca me nje femer te cfardolloj moshe

jam 23 vjec kerkoj eksperienca me nje femer

Premte, 14 Prill, 2017
Kerkoj femer qe don vec sex (Durres) (ka foto)

Merkure, 04 Maj, 2016
hello (Tek stadiumi) (ka foto)

Marte, 28 Korrik, 2015
kerkoj nje femer ose mami (Tek stadiumi)

Premte, 19 Qershor, 2015
gra martume ose vejushka ose femra me dim finaciare

Djele, 14 Qershor, 2015
jam nga sydney austrlia keroj femer ne shqiperi