Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera

Dyqane e lokale me qera

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 04 Shtator, 2019
Lokal{Club) 250m2 ne qender Durres jepet me qera 1200 euro 0692932825 (Tek Vollga) (ka foto)

 1,200 €
Marte, 07 Nentor, 2017
50m2 Ambient Tek Rrota E Kuqe, Plazh Durres (Plazhi hekurudha) (ka foto)

 30,000 LEK
Enjte, 26 Janar, 2017
Jap DYQAN me QERA i pershtatshem dhe per ZYRE ( Lagja 5 Rr. Hajdar Dushi ish PARKUT SPORTIV)

 25,000 LEK
Premte, 23 Dhjetor, 2016
Dyqan me qera (Durres)

 14,000 LEK
Hene, 13 Qershor, 2016
JEPET DYQAN ME QERA (Prane Gjykates) (ka foto)

 50,000 LEK
Shtune, 29 Gusht, 2015
magazine me qera (Shkozet)

 350 €
Premte, 03 Korrik, 2015
Jap lokal me qera per cdo aktivitet ( Pran NBG bank ne bulevardin Dyrrah.) (ka foto)

 50,000 LEK
Marte, 12 Maj, 2015
Shitet lokal 60 m2 ne plazh Durres (plazhi Apollonia)

 100,000 €
Shtune, 21 Mars, 2015
Jap dyqan me qera (Golem) (ka foto)

 -
Hotel IRDI (Golem) (ka foto)

 -
Hene, 02 Shkurt, 2015
JAP ME QERA NJE LOKAL PERBALLE HOTEL FLORIDA , E K... (ka foto)

 300 €
Enjte, 25 Shtator, 2014
200m2 lokal dhe bisnes bar bilardo shah ping pong. (Ne hytje te bul. Dyrrah) (ka foto)

 400 €
Merkure, 25 Shtator, 2013
DYAQN ME QERA RRUGE KRYESORE PRANE TREGUT TE VOGEL DURRESS (Stacioni i trenit)

 15,000 €
Djele, 21 Korrik, 2013
Dyqan 65 m2 ne Durres (Rruga "Vaso Pasha" n.9 Ish-Dentistet)

 350,000 LEK
Enjte, 04 Prill, 2013
Jap me qera BAR - KAFE te kompletuar (Zona Hekurudha)

 -
Merkure, 27 Mars, 2013
JAP DYQAN ME QERA, I PERSHTATESHEM DHE PER ZYRE, 40m2 (PARKU SPORTIV)

 25,000 LEK
Enjte, 07 Shkurt, 2013
Jap me qera BAR - KAFE te kompletuar (Zona Hekurudha, Durres)

 -
Premte, 30 Nentor, 2012
jap me qera (L 5, pas shkolles "Kushtrimi i Lirise" ) (ka foto)

 -
Enjte, 20 Shtator, 2012
jepet me qera (tek ish rajoni i policise ) (ka foto)

 17,000 LEK
Shtune, 15 Shtator, 2012
dyqan me qera ne bulevard (rruga tregtare) ne Durres (ke bashkia,djathas poshte)

 500
Djele, 05 Gusht, 2012
Jepet me qera vjetore ne Durres Plazh nje apartament i mobiluar 2+1 (ka foto)

 200