Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A33444

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jap dhoma me qera per pushues (plazhi Apollonia)

Postuar me: Djele, 09 Qershor, 2013  21:06
Permiresuar me: Merkure, 11 Shtator, 2013  11:58
Skadon me: Marte, 17 Shtator, 2013  21:06
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 10 €
 
jap dhoma(banesa) me qera per pushues ne nje vile 3 kate vetm 100 m larg detit. Banesat jane me 4-5 krevate,banje te vecante,kuzhine te vogel,frigorifer,Tv me kabllovit,ballkon,internet wireless,parking etj.Cmime te mira nga 8-13 euro/nata per nje banese por varet nga sezoni dhe nga diteqendrimet. Adresa ; rruga kryesore e plazhit,100 m para rrotes kuqe kompleksi Engjejt, Ardian Naqellari mobil ; +355 682049129, e-mail naqellari.ardian@yahoo.com. ju mirpresimVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.