Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A78168

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 jepet me qera Ditore 20 Euro Tel. 0692932825 (Shkozet)

Postuar me: Djele, 27 Tetor, 2019  07:46
Permiresuar me: Enjte, 31 Tetor, 2019  21:43
Skadon me: Marte, 04 Shkurt, 2020  07:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 20 €
 
Apartamenti eshte shume afer detit ne plazh Iliria , ka dy dhoma gjumi si dhe guzhin dhe dhome ndenje.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.