Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A56620

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet 2+1 me qera - Ideal per pushime (Golem - Tek Adriatik 2)

Postuar me: Merkure, 03 Maj, 2017  16:40
Skadon me: Premte, 11 Gusht, 2017  16:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 35 €
 
Jepet me qera apartament 2+1 per pushime ne Golem - Apartamenti ka dy ballkone nga Deti dhe eshte ne vije te pare, eshte i pajisur me ashensor si dhe ka ajer te kondicionuar ne cdo dhome - Per me teper informacion na kontaktoni ne 00447801685761 Viber - What's Up ose na shkruani ne pushimefamiljare@hotmail.com - Ju FlmVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.