Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A39692

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj shtepi me qera, studente! (Qender ose tek Pranvera)

Postuar me: Premte, 12 Shtator, 2014  01:49
Permiresuar me: Shtune, 20 Qershor, 2015  06:49
Skadon me: Djele, 21 Dhjetor, 2014  00:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 150 €
 
Jemi 4 studente, goca dhe kerkojme nje hyrje 2+1 ne qender te qytetit.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.