Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shes apartament/ banese 1+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Djele, 21 Gusht, 2016
Shes apartament (Pogradec)

 4,000,000 LEK
Shtune, 28 Shtator, 2013
Shitet apartament 1+1 ne Pogradec (Pogradec)

 550 €
Shitet apartament 1+1 ne Pogradec (Pogradec)

 550 €
Shitet apartament 1+1 ne Pogradec (Pogradec)

 550 €
Djele, 22 Shtator, 2013
Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht (Tushemisht Pogradec)

 550 €
Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht (Tushemisht Pogradec) (ka foto)

 550 €
Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht (Tushemisht Pogradec)

 550 €
Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht (Tushemisht Pogradec)

 550 €
Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht (Tushemisht Pogradec)

 550 €
Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht (Tushemisht Pogradec)

 550 €
Shitet apartament 1+1 ne Tushemisht (Tushemisht Pogradec)

 550 €
Premte, 03 Maj, 2013
Apartamente edhe dyqan per shitje!!! (Pogradec)

 450 €
Hene, 11 Shkurt, 2013
Shes apartament tek rruga e Dibres (Tirane)

 45,000 €
Enjte, 03 Janar, 2013
Shitet apartament (Pogradec)

 60,000 €
Merkure, 07 Nentor, 2012
85 m2 POGRADEC SHTEPI DHE VENDI SHUME IDEALE PORSI NJE VILE 460 E m2 (POGRADEC 0695306106) (ka foto)

 450 €