Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Postimi# A41101

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje (Lushnje)

Postuar me: Shtune, 17 Mars, 2018  22:19
Skadon me: Hene, 25 Qershor, 2018  23:19
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 35,000 €
 
Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje

Magazina eshte e rrethuar me mure guri dhe ka nje siperfaqe rreth 160m2 me token rreth e rrotull 440m2. Mbrapa magazines eshte nje porte rreth 5-6 metra e gjere ku mund te futen kamjonet. Mund te perdoret per magazinimin e produkteve te ndryshme ose per ndertime. Nje pjese e magazines eshte e betonuar/cimento.

Per me shume interesim na kontaktoni.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB