Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Aktivitete/Biznese

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 31 Korrik, 2019
Shitet 6 dylym vresht ne kashtbardh (Lushnje) (ka foto)

 -
Shitet magazine dhe truall 35.000 euro 600m2 prane spitalit ne Lushnje (Lushnje) (ka foto)

 35,000 €
Merkure, 30 Tetor, 2013
Shes truall (rruga cerm divjak,)

 5 €