Faqja Kryesore / Shqiperi / Kafshe e shpende /

Postimi# A45550

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Trajnuar capuchin majmunët Bebet për shitje 800 Euro

Postuar me: Enjte, 10 Shtator, 2015  20:47
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  02:19
Skadon me: Shtune, 19 Dhjetor, 2015  19:47
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 800€
 


Këto foshnje majmun janë rritur në shtëpinë tonë dhe dora ushqyer nga mua dhe fëmijët e mi. Ne u japim atyre vëmendje më të shkëlqyer. Ata janë të gjithë të gatshëm për të lënë në 16 javë i vjetër dhe ata janë shumë të shëndetshme, dore trajnuar dhe zbutur dhe ngrënësit shumë të mira. Ata kanë qenë veteriner kontrolluar dhe do të vijë me një rekord mjekësor. Pets vijnë me pajisje pets` si batanije, pelena, dresses, lodra, kits motorino dhe disa lëndëve ushqimore fëmijë majmun. Ata do të bëjnë shokët e mrekullueshme në shtëpinë tuaj. anijeve është e mundur. Personat e interesuar duhet të më kontaktoni për më shumë informacion kontaktoniVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.