Faqja Kryesore / Shqiperi / Kafshe e shpende /

Postimi# A28215

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shes golden laborador 3 muaj e gjysem (Tek Fresku)

Postuar me: Enjte, 23 Gusht, 2012  19:04
Permiresuar me: Djele, 25 Nentor, 2012  12:00
Skadon me: Djele, 02 Dhjetor, 2012  01:04
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 300LEK
 
golden laborador eshte i vaksinuar e shes 300 mije lek ose tqa ndorj me nje pasto gjerman dhe me disa lek ne dore .
cel: 0693293927 ose 0692051880Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.