Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje

Shtepi ne shitje

 
Kerko
    Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Enjte, 21 Nentor, 2019
Shitet apartament sp 250 m2 (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Apartament ne shitje prane Gardes! (Prane Gardes) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Shitet Apartament 2+1! (Ali Demi) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Kavajes! (Rruga e Kavajes) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem! (Ali Demi) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Merkure, 20 Nentor, 2019
Shitet apartament sp 125 m2 (Afer Tregut elektrik) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Jepet per Shitje/Qera Apartament 2+1! (Mihal Grameno) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Hene, 18 Nentor, 2019
Shiten Zyra te Tregu Elektrik! (Tregu Elektrik) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes ambiente sherbimi e zyra

Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 1.050 m² 790.000 Euro (Laprake) (Laprake) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Shtune, 16 Nentor, 2019
Shitet Apartament 2+1 te Fresku! (Fresku) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Premte, 15 Nentor, 2019
Shitet Shtepi me toke ne Sauk te vjeter. (Sauk, Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Apartament 1+1 per Shitje ne Astir! (Astir, Unaza e Re) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Shitet Apartament 2+1 prane Gjykates Administrative! (prane Gjykates Administrative) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Enjte, 14 Nentor, 2019
Shiten vila me sp te ndryshme (Tirane) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Merkure, 13 Nentor, 2019
Shitet apartament sp 126 m2 (Afer Tregut elektrik) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet Apartament 4+1 te 21 Dhjetori! (21 Dhjetori) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Marte, 12 Nentor, 2019
Shitet Apartament 2+1 te"Komuna e Parisit" (Komuna e Parisit) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shitet Apartement 2+1 te Pallati me Shigjeta! (Pallati me shigjeta ) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 77 m² 58.000 Euro (Rruga e Kavajes) (Rruga e Kavajes) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 5, 218 m² 248.000 Euro (Kopshti Zoologjik) (Kopshti Zoologjik) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Hene, 11 Nentor, 2019
Shitet Toke Komerciale ne Durres! (Currilat) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Te tjera ne shitje

Djele, 10 Nentor, 2019
Shes apartament 3+1 ne Rreshen, Mirdite  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Shes apartament 3+1 tek Rruga e Elbasanit (Tek Xhamia e Tabakeve)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 3+1

Shes apartament 2+1 tek Medreseja (Tek medresja) (ka foto)  - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

SHES SHTEPI PRIVATE NE INSTITUT. 90M2 NDERTIM DHE 298M2 OBORR. (NE INSTITUT, 100M NGA URA DHE STACIO)  - Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi