Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Shes vila ose shtepi

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Shtune, 01 Maj, 2021
SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATSHE, KODRA E PRIFTIT (Kodra e Priftit) (ka foto)

 -
Merkure, 21 Prill, 2021
Tirane, shes Vile 5+1+A+BLK 346 m² (TEG) (TEG) (ka foto)

 1 €
Premte, 02 Prill, 2021
Tirane, shes papafingo 4+1+A+BLK kati 5, 263 m², 295.000 Euro (Liqeni i thate) (Liqeni i thate) (ka foto)

 295,000 €
Enjte, 25 Mars, 2021
Shitetshtepi 2 kateshe ne Kamez-Tirane (Kamez)

 120,000 €
Hene, 22 Mars, 2021
Shitet super vilë Tek Green Coast Residence (palase dhermi) (ka foto)

 175,000 €
Enjte, 04 Mars, 2021
Shitet super vilë katërshe, tek San Pietro,Gjiri i Lalëzit! (Gjiri i Lalezit) (ka foto)

 1 €
Hene, 01 Mars, 2021
Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK 300 m² 360.000 Euro (TEG) (TEG) (ka foto)

 360,000 €
Hene, 18 Janar, 2021
Tirane, shes Vile 4 Kateshe me Pishine 945 m² (TEG) (TEG) (ka foto)

 1 €
Merkure, 16 Dhjetor, 2020
Tirane, shes Vile 573 m² 573.000 Euro (Don Bosco) (Don Bosco) (ka foto)

 573,000 €
Marte, 15 Dhjetor, 2020
Tirane, shes apartament duplex 5+1+A+BLK Kati 6, 190 m² 266.000 Euro (Qender) (Qender) (ka foto)

 266,000 €
Marte, 27 Tetor, 2020
SHES SHTEPI PRIVATE NE INSTITUT. 90M2 NDERTIM DHE 298M2 OBORR. (NE INSTITUT, 100M NGA URA DHE STACIO)

 -
Shitet Vile ne Nikel, Fushe Kruje. (Nikel, Fushe Krujes)

 -
Merkure, 14 Tetor, 2020
Tirane, shes Vile 3 Kateshe, 390 m² 325.000 Euro (TEG) (TEG) (ka foto)

 325,000 €
Merkure, 07 Tetor, 2020
Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK 550 m² 1.200.000 Euro (Akacia Hills, TEG) (Akacia Hills, TEG) (ka foto)

 1,200,000 €
Marte, 06 Tetor, 2020
Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK 196 m² 150.000 Euro (ne Ibe) (ne Ibe) (ka foto)

 150,000 €
Hene, 05 Tetor, 2020
Tirane, shes Vile 5+1+A+BLK 491 m² 720.000 Euro (Kodra e Diellit) (Kodra e Diellit) (ka foto)

 720,000 €
Marte, 08 Shtator, 2020
Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK 320 m² 544.000 Euro (Farke) (Farke) (ka foto)

 544,000 €
Marte, 23 Qershor, 2020
Vlore, shes apartament 2+1+A+BLK 193 m² 178.000 Euro (Palase, Dhermi) (Palase, Dhermi) (ka foto)

 178,000 €
Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK 590 m² 500.000 Euro (Liqeni) (Liqeni) (ka foto)

 500,000 €
Marte, 12 Maj, 2020
Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK 150 m² 150.000 Euro (Argenta) (Argenta) (ka foto)

 150,000 €
Premte, 31 Janar, 2020
Shitet shtepi private ne Kamez (Kamez, Tirane) (ka foto)

 70,000 €
Enjte, 14 Nentor, 2019
Shiten vila me sp te ndryshme (Tirane) (ka foto)

 550,000 €
Merkure, 09 Tetor, 2019
VILE + Toke ne shitje te Kodra e Priftit! (Kodra e Priftit) (ka foto)

 550,000 €
Shtune, 16 Shkurt, 2019
Shitet shtepi private prane Shkolles se Bashkuar! (Prane Shkolles se Bashkuar) (ka foto)

 65,000 €
Okazion! Shitet vile ne Sauk! (Sauk, Tirane) (ka foto)

 175,000 €