Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes kapanone e magazina

Shes kapanone e magazina

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Merkure, 05 Maj, 2021
Tirane, shes garazh Kati -1, 15 m² 16.000 Euro (Rruga e Durresit) (Rruga e Durresit) (ka foto)

 16,000 €
Premte, 26 Mars, 2021
Tirane, shes garazh Kati -1, 13 m² 13.000 Euro (Oxhaku) (Oxhaku) (ka foto)

 13,000 €
Hene, 21 Shtator, 2020
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 388 m² (Stacioni I trenit) (Stacioni I trenit) (ka foto)

 1 €
Hene, 07 Shtator, 2020
Tirane, shes magazine 615 m² 270.000 Euro (Autostrada Durres - Tirane) (Autostrada Durres - Tirane) (ka foto)

 270,000 €
Merkure, 16 Tetor, 2019
Durres, shes ambjent biznesi 650 m² 110.000 Euro (Sukth) (Sukth) (ka foto)

 110,000 €
Marte, 11 Dhjetor, 2018
Ambient komercial ne shitje ne Shkoze! (Shkoze) (ka foto)

 105,000 €
Shitet ambient komercial ne Kamez! (Kamez) (ka foto)

 900 €
Merkure, 21 Mars, 2018
Magazine (Sauk Tirane) (ka foto)

 300,000 €
Marte, 13 Qershor, 2017
Shitet depo/magazine tek Rruga e Saraceve (Rruga e Saraceve) (ka foto)

 25,000 €
Merkure, 26 Prill, 2017
Magazine (Sauk) (ka foto)

 250,000 €
Premte, 28 Tetor, 2016
Shitet magazine ne autostraden Tirane-Durres (Autostraden Tirane-Durres)

 300,000 €
Enjte, 27 Tetor, 2016
Shitet magazine ne autostraden Tirane -Durres (Autostrada Tirane Durres) (ka foto)

 1,100,000 €
Merkure, 29 Korrik, 2015
Garazh,sip 73m.perballe Prokurorise se Pergjithshme . Garazhi ka hapsire te bollshme per magazine ,d (qemal stafa qender)

 30,000 €
Marte, 14 Korrik, 2015
Garazh,sip 73m.perballe Prokurorise se Pergjithshme . Garazhi ka hapsire te bollshme per magazine ,d (rruga qemal stafa qender)

 30,000 €
Premte, 12 Qershor, 2015
Jepet me qera magazine (Marikaj) (ka foto)

 5,000 €
Hene, 30 Mars, 2015
Tirane, Shesim Magazine ne Rr. Ali Pashe Gucia, prane Gjimnazit Partizani. (Tek medresja) (ka foto)

 17,500 €
Shtune, 08 Nentor, 2014
Shitet Kapanon ne Prush, Vaqarr, Tirane (Prush, Vaqarr) (ka foto)

 750,000 €
Marte, 17 Qershor, 2014
Tirane, shes Magazine + Truall ne Autostraden Tirane-Durres Km 7. (Autostraden Tirane-Durres Km 7. ) (ka foto)

 800 €
Hene, 16 Qershor, 2014
Tirane, shes Toke Are dhe Kapanon ne Komunen Vaqarr. (Komunen Vaqarr. ) (ka foto)

 350,000 €
Hene, 02 Qershor, 2014
shitet magazine (Kombinat)

 600,000 €
Marte, 09 Korrik, 2013
ambjent per shitje (21 dhjetori)

 140,000 €
ambjent per shitje (21 dhjetori)

 140,000 €
Marte, 16 Prill, 2013
SHITETE MAGAZIN nebllokun indrustrial Prush (prush) (ka foto)

 40,000,000 LEK
Enjte, 30 Gusht, 2012
Shiten (nje magazine dhe truall ne Shkozet Du) (ka foto)

 -