Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A67589

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes 4150m2 toke buze autostrades ne segmentin Rreshen-Reps (Mirdite)

Postuar me: Shtune, 09 Mars, 2019  20:05
Permiresuar me: Premte, 31 Maj, 2019  18:03
Skadon me: Hene, 17 Qershor, 2019  21:05
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shitet 4150 m2 toke buze Autostrades se Kombit, ne segmentin Rreshen-Reps. Toka eshte e pershtatshme per ngritje aktiviteti biznesi te ndryshem si Karburante apo biznese te tjera.
Toka eshte me dokumenta te rregullta hipotekore dhe e trasheguar.
Ofroj qe gjysma e vleres te kembehet me ndonje apartament ne Tirane.
Cmimi i shitjes eshte teper okazion per pozicionin qe ka.
Shitet me cmimin 25 EURO/M2.

Cel. 0673900808Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.