Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A64295

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet garsoniere prane Inxhinierise se ndertimit! (Inxhinieria e Ndertimit)

Postuar me: Marte, 12 Qershor, 2018  12:37
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Enjte, 20 Shtator, 2018  12:37
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 45,000 €
 
Shitet garsoniere prane Inxhinierise se ndertimit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 50 m2, me nje ambient gatimi te ndare me vete dhe 1 tualet. Eshte i mirembajtur dhe pajisur me hipoteke te rregullt. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : BH250518-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.