Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A63723

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut! (Fresku)

Postuar me: Marte, 11 Dhjetor, 2018  10:51
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Enjte, 21 Mars, 2019  10:51
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 83,000 €
 
Shitet apartament 3+1 i mobiluar ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim ne nje pallt te ri. Ka siperfaqe 136.7 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete me aspirim dhe 2 ballkone te pajisura me tenda dielli. Eshte i mirembajtur. I mobiluar ne menyre bashkohore. Eshte me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone ne kontaktoni!

Id e prones : AZ150518-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.