Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A63437

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet garsoniere ne zonen e Freskut! (Fresku)

Postuar me: Premte, 10 Gusht, 2018  11:32
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Djele, 18 Nentor, 2018  10:32
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 23,000 €
 
Shitet garsoniere ne zonen e Freskut, tek rruga e thesarit. Ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri, me siperfaqe 36m2. Ne perberje ka nje ambient, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne proces hipotekimi. Cmimi i negociueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ200418-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.