Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A63122

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet garsoniere ne Astir! (Astir, Unaza e Re)

Postuar me: Premte, 27 Korrik, 2018  10:29
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Djele, 04 Nentor, 2018  09:29
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 28,000 €
 
Shitet garsoniere ne zonen e Astirit. Ndodhet ne kat te 8-te, me siperfaqe 48 m2. Ne perberje ka 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ambienti mund te pershtatet ne 1+1. Ndodhet ne zone te frekuentuar dhe populluar. Apartamenti nuk eshte i pajisur ende me hipoteke. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ120418-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.