Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A61545

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere ne shitje tek Liqeni i Thate! (Liqeni i Thate)

Postuar me: Merkure, 05 Shtator, 2018  12:38
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:06
Skadon me: Premte, 14 Dhjetor, 2018  11:38
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 34,900 €
 
Shitet garsoniere me siperfaqe 46.5 m2 ne zonen e Liqenit te Thate. Ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. I pabanuar me pare, dritaret te pajisura me grila. Ka ne perberje 1 dhome dhe 1 tualet. Ka hapesire funksionale. Me dokumenta te rregullta. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : BH110118-02
http://homeplus.al/property/garsoniere-ne-shitje-tek-liqeni-i-thate/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.