Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A57990

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere ne shitje ne zonen e Vasil Shanto (Rr. Sulejman Delvina)

Postuar me: Premte, 16 Shkurt, 2018  13:45
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:04
Skadon me: Djele, 27 Maj, 2018  14:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 42,235 €
 
Shitet garsoniere, ne zonen e Vasil Shanto ne nje pallati te ri i cili eshte ne perfundim te ndertimit. Ka siperfaqe 43.85m2 me 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje zone te frekuentuar. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN030717-03
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.