Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A96628

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 69 m² (Rruga e Kosovarëve) (Rruga e Kosovarëve)

Postuar me: Hene, 03 Maj, 2021  10:29
Skadon me: Merkure, 11 Gusht, 2021  10:29
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 1€
 
Shitet Apartament cilesor I tipit 1+1, i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve ne nje ndertim te ri.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale 69 m2.

Organizim: Sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet,1 ballkon.

Kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik,dopio xham, e termoizoluar.

Mundësi të ndryshme shfrytëzimi per zyra ose banim.

Çmimi: sipas kerkeses.

Tarife agjensie 1% per bleresin.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB