Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A95891

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 60 m² 41.000 Euro (Rruga e Kavajes) (Rruga e Kavajes)

Postuar me: Marte, 13 Prill, 2021  12:34
Skadon me: Enjte, 22 Korrik, 2021  12:34
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi : 41,000€
 
Apartamenti 1+1, ndodhet ne Rrugen e Kavajes,prane Qytetit te Nxenesve.

Ndodhet ne nje kompleks ,me punime teper cilesore.

Siperfaqe totale apartamentit eshte 60 m2.

Perbehet nga salloni+gatim, 1dhome, 1 banjo dhe 1 ballkon.

Cmimi: 41.000 Euro.

Eshte ne faze suvatimi.

Tarife agjensie 1% per bleresin.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues :  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB